Blacharnia i Lakiernia

 

 

Zgłoś szkodę:

Robert Gutowski

Tel: 85 667 17 73

E-mail : r.gutowski@przyalejach.pl

Stłuczki i wypadki się zdarzają. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego Auta niż Serwis Przy Alejach Białystok .

Wszyscy pracownicy naszych Serwisów to wysoce wykwalifikowani specjaliści, używający do napraw oryginalnych części Peugeot i Citroen . Dzięki temu masz pewność, że Twoje auto zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie Ci służyło przez długi czas.

Serwis Blacharsko Lakierniczy świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie naszego personelu. Oczywiście Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować Serwisu Przy Alejach jako miejsca naprawy Twojego samochodu, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru. Upewnij się, że Twój ubezpieczyciel został poinformowany o wyborze Serwisu Przy Alejach jako miejsca naprawy Twojego Peugeot i Citroen.

Od samego początku procesu naprawy Twój samochód trafia w ręce przeszkolonych techników . Serwisu Blacharsko Lakierniczego używających specjalnego sprzętu i wystandaryzowanych sposobów napraw. Do napraw używane są oryginalne części Peugeot i Citroen, na które udzielana jest 2-letnia gwarancja Oferujemy wygodny i elastyczny sposób wyceny naprawy. Pomożemy w zorganizowaniu transportu z punktu serwisowego lub zapewnimy samochód zastępczy. Będziesz stale informowany o postępach w naprawie Twojego samochodu.

Zapewniamy :

- własną pomoc drogową
- najwyższą jakość
- auto zastępcze na czas naprawy
- rozliczenie bezgotówkowe
- komputerowy system doboru kolorów
- doradztwo przy likwidacji szkód
- usługi blacharsko - lakiernicze wykonane zgodnie z technologią przy
użyciu oryginalnych części.